Producenci
Promocje
Sensokarton Ptaszek
Sensokarton Ptaszek
21,00 zł 18,00 zł
szt.
Sensoryczny Ptaszek Sikorka
Sensoryczny Ptaszek Sikorka
32,00 zł 29,00 zł
szt.
Sensoryczny Wróbel Natura
Sensoryczny Wróbel Natura
31,00 zł 29,00 zł
szt.
Kartoniki Kontynenty
Kartoniki Kontynenty
6,00 zł 3,00 zł
szt.
Sensokarton Serduszko
Sensokarton Serduszko
8,00 zł 4,00 zł
szt.
Sensoryczny Ptaszek Gil
Sensoryczny Ptaszek Gil
31,00 zł 29,00 zł
szt.
Matematyczne nowości 0
Matematyczne nowości

Cześć!

Ostatnio w sklepie pojawiły się nowości , to Tablica Matematyczna i Sensoryczne Kształty. Oba są dedykowane dla dzieci młodszych dzieci, które dopiero zaczynają przygodę z matematyką. Na tablicy do liczenia dziecko może układać różne drobne przedmioty, np pompony, kwiaty, kamyki, barwiony makaron, czy tak jak u nas kolorową, grubą ciecierzycę. 

Tablica wprowadza dzieci w świat liczb, pomaga w nauce zliczania. Pokaż dziecku, że nauka może być przyjemna. Poprzez zabawę dzieci oswajają się z z liczbami, a wszystkiego możemy się nauczyć w formie zabawy.

Dzieci chętnie wypełniają tablicę małymi elementami. 

Tablica Matematyczna

Drugi produkt, Sensoryczne Kształty to wysypywanka,  która pasuje idealnie na pojemnik trofast i stoli flisat z Ikei. Osobiście bardzo polecam ten stolik, gdyż idealnie sprawdza się zabaw sensorycznych, bardzo pomaga ograniczyć bałagan, po jednej stronie mamy sensokarton, a po drugiej ziarna w jednym, dużym pojemniku lub dwóch mniejszych.  

W tym sensokartonie jest pięć otworów na ziarna w różnych kształtach: kwadrat, prostokąt, trójkąt, gwiazda i koło. Maluszki uczą się tutaj kształtów i kolorów, a dodatkowo możemy wprowdzić kodowanie dodają instrukcję do wypełniania, np. trójkąt należy wysypać czerwoną cieciorką, koło żółtą itp. Możemy przykleić malutkie karteczki na kształty i na nich napisać np. sylaby. Przy okazji kodowania dzieci uczą się czytać. 

 

Sensoryczne Kształty

Wysypywanka Sensoryczna z Kształtami

Komentarze do wpisu (0)

Submit
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl